Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się!
staż studencki

Projekt „Absolwent idzie do pracy” został zakończony! Dzięki wspólnej pracy trenerów, doradców zawodowych, absolwentów oraz stażodawców 59% naszych uczestników już w tej chwili pracuje, a pozostali aktywnie i świadomie poszukują zatrudnienia. W ramach naszych projektów rynków pracy współpracowaliśmy z ponad 360 firmami przy tworzeniu miejsc stażowych dla uczestników.

Możliwość współpracy w przyszłości

Chcieliby Państwo w przyszłości stworzyć miejsca stażowe dla uczestników naszych projektów? Wystarczy wysłać  maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem danych kontaktowych oraz typu prowadzonej działalności.

Wspierać możesz nas od zaraz 

Zależy Państwu na współpracy z nami od zaraz? Rejony SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI czekają na wsparcie. Inwestor Społeczny to osoba prywatna lub firma, która chce stać się Liderem Zmiany Społecznej w lokalnej społeczności. To dzięki jego zaangażowaniu SZLACHETNA PACZKA ma szansę docierać ze swoją pomocą do konkretnych rodzin, dawać wolontariuszom szansę na rozwój i zmieniać świat na lepsze już dziś. Kliknij i poznaj szczegóły 

 

W sprawie współpracy ogólnopolskiej prosimy o kontakt z działem Relacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami! Życzymy wielu sukcesów.