Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się!
staż dla absolwentów

 

Humanisto, do pracy!

Płatny staż, bezpłatne szkolenia i realna szansa na stałą pracę dla tych, którzy skończyli kierunek humanistyczny i bezskutecznie wysyłają setki CV. Brzmi zachęcająco? Stowarzyszenie WIOSNA zaprasza do projektu Absolwent idzie do pracy, którego celem jest wzmocnienie wiary w siebie i pomoc w odkryciu swojej życiowej drogi. Do rejestracji zapraszamy absolwentów studiów humanistycznych, społecznych i ekonomicznych(spełniających kryteria określone w zakładce Zgłoś się), którzy chcą poprawić swój start na rynku pracy oraz zyskać potężną dawkę energii i motywacji do podejmowania wyzwań. Zaangażowanie w projekt to okazja dla niepracujących absolwentów do uświadomienia sobie mocnych stron, zdobycia kompetencji i odkrycia całkiem nowych szans na rynku pracy! Udział w Absolwencie jest bezpłatny.

Czego można się spodziewać?

 - Każdy z uczestników skorzysta z doradztwa zawodowego, szkoleń z zakresu technik aktywnego poszukiwania pracy oraz komunikacji społecznej i interpersonalnej. Ponadto przewidujemy kursy zawodowe gwarantujące możliwość samorozwoju i podniesienia kwalifikacji - wyjaśnia Marzena Rogozik, manager ds. rekrutacji i organizacji stażu w projekcie Absolwent. W programie znajdą się również szkolenia z zakresu przedsiębiorczości, metod zarządzania czasem i autoprezentacji – dodaje.

Następny krok to odbycie trzymiesięcznego, płatnego stażu w jednej z małopolskich instytucji lub w firmie odpowiadającej profilem umiejętnościom danej osoby. 

Dla kogo?

W Absolwencie mogą wziąć udział niepracujący absolwenci studiów wyższych I lub II stopnia z 16 małopolskich powiatów (brzeskiego, chrzanowskiego, dąbrowskiego, gorlickiego, krakowskiego - z wyłączeniem miasta Krakowa, limanowskiego, myślenickiego, nowosądeckiego – z wyłączeniem miasta Nowy Sącz, nowotarskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, tarnowskiego – z wyłączeniem miasta Tarnowa, tatrzańskiego, wadowickiego oraz wielickiego). Istotne jest, aby od dnia obrony nie upłynęło więcej niż 12 miesięcy oraz absolwent nie przekroczył 27 roku życia.

Aplikowanie do projektu jest proste. Wystarczy kliknąć w link i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Humanisto, czekamy na ciebie!